posadzki dekoracyjne & dekoracje ścienne

Femex

Femex

kilka słów o firmie...

Femex Sp. z o.o. to firma stworzona przez doświadczonego fachowca i inżyniera z myślą o wymagających klientach, którzy oczekują wyjątkowych rozwiązań posadzkowych i ściennych.

Dzięki wiedzy inżynierskiej, poczuciu estetyki, zaangażowanej grupie pasjonatów – tworzymy bardzo nowatorskie rozwiązania posadzek dekoracyjnych oraz dekoracji ściennych. W różnych pomieszczeniach jesteśmy w stanie wykonać posadzki z mikrocementu (mikrocement polerowany, mikrocement szpachlowany, mikrocement zacierany, mikrocement barwiony i mikrocement naturalny) o bardzo różnej kolorystyce i charakterze. Wykonujemy również posadzki polimerowe (posadzki żywiczne epoksydowe, posadzki żywiczne poliuretanowe) w zastosowaniach domowych i przemysłowych.

Stosujemy najróżniejsze technologie i techniki wykonawcze by zrealizować najbardziej wyszukane rozwiązania. Bazując na bogatym i długoletnim doświadczeniu potrafimy ocenić możliwości i ocenić warunki panujące na placu budowy.

Wiedza i zdobyte doświadczenie pomagają nam w przedstawieniu prawidłowej oceny stanu technicznego podłoża. Dzięki temu z nami dokonacie Państwo tylko technicznie i technologicznie poprawnego rozwiązania przy wyborze wymarzonej posadzki dekoracyjnej z żywicy, mikrobetonu czy paneli winylowych.

Posadzka Żywiczna Żywica Epoksydowa Żywica Poliuretanowa Mikrocement Panele Winylowe Zespół Femex
Żywica Epoksydowa Żywica Poliuretanowa Panele Winylowe Mikrocement Femex Zespół

Nasz Zespół

Czarodzieje

Nasz Zespół to Ludzie z wieloletnim doświadczeniem, którzy wykonali nie jedną posadzkę lub dekorację ścienną w domu, mieszkaniu, garażu czy w innych różnych obiektach.

Dbamy o porządek, działamy sprawnie i szybko dzięki bardzo dobrej organizacji pracy.

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, aby wykonane przez nas posadzki były najlepsze na rynku, cieszyły oko oraz były trwałe i funkcjonalne.

Misja

Naszą misją jest popularyzacja dekoracyjnych rozwiązań bezspoinowch w pokryciach ściennych i podłogowych. Wnętrze z posadzką bezspoinową (żywiczną, mikrocementową) i ścianami dekoracyjnymi prezentuje się prestiżowo, współcześnie i bardzo elegancko. Z naszym przekazem i rozwiązaniami docieramy do architektów i projektantów wnętrz, a także do wymagających inwestorów.

Wizja

Nasza firma istnieje, by promować i realizować stylowe wnętrza oraz Wciąż odkrywamy nowe rozwiązania nowoczesnego wzornictwa i wprowadzamy je do naszej oferty jako kolejne sprawdzone systemy w dekoracji wnętrz. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i umiejętności poprzez uczestnictwo w seminariach, konferencjach i szkoleniach branżowych. Uczestnicząc w targach polskich i międzynarodowych mamy najświeższe informacje dotyczące panujących trendów w wyposażaniu wnętrz.

Referencje:

Szkolenia i Certyfikaty

Nasi Partnerzy:

Zobacz Nasze

Realizacje